Finał Wirtualnej Gry Filmowej już za nami. Uczestnicy w pierwszym etapie zmierzyli się z wiedzą ogólną na temat filmu i kinematografii polskiej. Do drugiego etapu zostało wybranych tylko 8 zawodników, którzy mieli za zadanie zapoznać się z filmem pt. „Łagodna” w reżyserii Piotra Dumały, a następnie stworzyć do niego plakat. Ostatnim etapem była rozgrywka w świecie Minecraft, gdzie uczestnicy odpowiadali na pytania filmowe dotyczące produkcji Piotra Dumały.

Finalistami są:

1 miejsce Nikodem Ogierman z Bytomia (SP 23 Bytom)

2 miejsce Roksana Duma z Bytomia (SP 37 Bytom)

3 miejsce Filip Juchnik z Radzionkowa (SP 4 Radzionków)

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dążenia do pogłębiania pasji filmowej!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom uczestnikom za udział w tegorocznej edycji Filmowej Gry Miejskiej. Doceniamy także uczniów klasy 2f, którzy pomimo trudów codzienności, zmierzyli się z organizacją gry filmowej. Przez media społecznościowe kontaktowali się ze sobą, co zaowocowało wspaniałym wydarzeniem w tych trudnych dla wszystkich czasach. Z wielkim zaangażowaniem przygotowywali kolejne etapy gry, pokonali wszelkie trudności, tworząc wydarzenie, które na stałe będzie wpisane w kalendarz wydarzeń Technikum nr 4. W tajniki  świata gry w Minecrafcie wprowadzał uczniów nauczyciel  Tomasz Pielot oraz uczeń klasy 2d Kamil Fonfara.

Dziękujemy również Filmotece Szkolnej. Akcja!, Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Pani Katarzynie Michalskiej z Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Bytomiu za pomoc, nagrody dla uczestników a przede wszystkim wsparcie, którego tak bardzo potrzebowaliśmy.