Operator w Zespole Network Operations Center

Zadania:

  • Monitorowanie urządzeń sieciowych oraz usług klienckich
  • Reagowanie na zgłoszenia oraz udzielanie wsparcia technicznego klientom firmy
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej, generowanie raportów, analiza statystyki ruchu sieciowego
  • Dbanie o utrzymanie SLA świadczonych usług

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Umiejętność lokalizowania i diagnozowania problemów sieciowych
  • Znajomość tematyki LAN/WAN, TCP/IP oraz działania urządzeń sieciowych
  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Gotowość do pracy zmianowej w równoważnym systemie czasu pracy

Zapewniamy:

  • Możliwość pracy w jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży
  • Ciekawe wyzwania zawodowe i obcowanie z najnowszymi technologiami
  • Pracę w zespole pełnym zaangażowania i pasji
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Przyjazną atmosferę
  • Narzędzia i szkolenia zgodne z przyjętymi standardami na tym stanowisku
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
  • Bogaty pakiet medyczny w LUX MED (możliwość rozszerzenia na rodzinę)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport

Oferty zawierające cv oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres: rekrutacja-noc@3s.pl

*Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883).”