Kontakt

Katowicka 35 Tel. 32 707 44 60
sekretariat@elektronik.bytom.pl

Click to open a larger map

 
 

osiągnięcia

 
  • Sukcesów pływackich ciąg dalszy

    Sukcesów pływackich ciąg dalszy

    Chłopięca  reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wojciech Ragus, Mateusz Kucharski, Jakub Siebler, Dawid Gilbert, Bartosz Krasiński, Kamil Bednorz, Marcin Chweściuk, Olaf Kocik, Jakub Białecki wywalczyła 3 miejsce w zawodach pływackich w ramach międzyszkolnych zawodów szkół […]

     
  •  
  • Shortcut

    Shortcut

    Film i nowe media rezydentem Shortcut Z przyjemnością pragniemy poinformować, że nasi uczniowie zakwalifikowali się do nowego, międzynarodowego programu Short Cut. Jesteśmy jedną z trzech szkół w Polsce, która będzie […]

     
  •  
  • Mamy to…

    Mamy to…

    Jesteśmy wicemistrzami Bytomia w piłce nożnej!!!!!!!!!! Drużyna szkoły w składzie: Radek Wawro, Janek Dral, Dawid Szczęsny, Kamil Polnau, Kevin Wszołek, Mateusz Leksy, Adam Dziuk, Szymon Adamczyk, Olaf Bonanati, Kuba Moskal, […]

     
  •  
  • Dziewczyny na podium

    Dziewczyny na podium

    W rozegranych 3 października Mistrzostwach Bytomia w Unihokeju nasza drużyna dziewczyn w składzie: Zawadzka Kornela, Woittala Daria, Korf Emilia, Konenc Halina, Zając Aleksandra, Płaczek Kinga i Szydłowska Amelia zajęła III […]

     
  •  
  • Zawody lekkoatletyczne

    Zawody lekkoatletyczne

    W piątek (27.09.2019) odbyły się zawody lekkoatletyczne, w których chłopcy zajęli 5 miejsce w składzie: J.Dral, R.Wawro, G.Soporski, O.Włodara, B.Kozak, P.Kozielski, M.Lichy, D.Gąska, W.Kafka, B.Kronerberg, M.Kucharski, M.Sroka, D.Gierzak, F.Kozłowski, F.Banduch, […]

     
  •  
  • ozedf

    Silesia Rebels i Mateusz Skarłosz

    Nasz uczeń Mateusz Skarłosz (3f) wywalczył w Szczecinie wraz z drużyną Silesia Rebels awans do 1 ligi, podczas finału LFA2 – futbolu amerykańskiego. Gratulujemy sukcesu!

     
  •  
  • Drużynowe Biegi Przełajowe

    Drużynowe Biegi Przełajowe

    W Drużynowych Biegach Przełajowych, które odbyły się 01.10.2019 w parku miejskim w Bytomiu nasi chłopcy zajęli 3 a dziewczyny 9 miejsce. Składy drużyn: Dral Jan, Dziuk Adam, Kafka Wojciech, Kucharski […]

     
  •  
  • Albatrosy 2019

    Albatrosy 2019

    Z dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły Kamil Sosna otrzymał wyróżnienie w Przeglądzie Amatorskich Filmów Uczniowskich Albatrosy 2019  za film „Life is not a journey”.   „Albatrosy” to konkurs filmowy, […]

     
  •  
  • Lider Dobroczynności

    Lider Dobroczynności

    W dniu 4 czerwca 2019 roku odbyła się uroczystość podsumowania  V edycji konkursu Lider Dobroczynności zorganizowanego przez Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi. W tym roku Szkolny Klub Wolontariatu uzyskał […]

     
  •  
  • Mamy to…

    Mamy to…

    W dniu 28 maja 2019r. odbyły się Mistrzostwa Bytomia – Licealiada w Koszykówce 3×3. Jesteśmy dumni, że nasi wspaniali zawodnicy: Mateusz Gnela, Mateusz Skiba, Mateusz Kucharski oraz Sebastian Niedźwiedź stanęli […]

     
  •  
 
 
 
 
 
 
 
 

przyszłe wydarzenia: