Kierunek dla tych, którzy chcieliby poznać tajniki współczesnej elektroniki, która jest symbolem nowoczesności i postępu.
Uczeń zostanie zapoznany z budową urządzeń audiowizualnych, mikroprocesorów, zasadami działania urządzeń komputerowych, najnowszymi trendami w elektronice i różnymi systemami komputerowymi.

systemy1

Jest to również specjalność dla osób, które zamierzają zająć się lub już się zajmują infrastrukturą sieciową w zakresie projektowania, budowy oraz administracji sieciami komputerowymi (budowa okablowania sieciowego, administracja urządzeniami sieciowymi takimi jak routery i przełączniki).

W Polsce przez ostatnie dwie dekady doszło do bardzo dynamicznego rozkwitu branży dot. budowy scen, nagłośnienia, oświetlenia oraz multimediów. Niemal każdy event, z udziałem publiczności wymaga zaangażowania profesjonalnego sprzętu oraz wykwalifikowanej obsługi.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku pracy od września 2017 roku uruchamiamy innowację pedagogiczną „Realizacja oświetlenia estrady”.

Zakres wiedzy jaką przekażemy obejmuje elektronikę i systemy cyfrowego przesyłu danych, elektrykę, mechanikę (w przypadku obsługi tzw. urządzeń inteligentnych), optykę, a także wiedzę często dotyczącą kierunków artystycznych. Wszystko to w ścisłej współpracy ze znanymi profesjonalistami z branży estradowej.

Wybierz zatem razem z Nami swoją zawodową drogę! To od Ciebie zależy, czy chcesz zostać lighting designer’em, technikiem oświetlenia, programistą konsolety, czy też technikiem wysokościowym. My pomożemy Ci zdobyć potrzebną do tego wiedzę i umiejętności!

powrót