Szanowni Państwo!
W tym roku przypada 15-lecie przystąpienia Polski do Unii Europejskiej oraz obchody Dni Otwartych Funduszy Europejskich przekładające się na różne wydarzenia artystyczne, kulturalne, sportowe w wielu miastach. Z tej okazji również Gmina Bytom w okresie 9-11 maja br., planuje różne przedsięwzięcia, m.in.: wręczenie Bytomskiej Nagrody Europejskiej w Teatrze Rozbark, Seminarium Dela nowych przedsiębiorców, Dzień Rewitalizacji, wystawy itp.

 

Biuro Obsługi Inwestora i Przedsiębiorcy Urzędu Miasta Bytomia zaplanowało
na 10 maja br. „Seminarium dla nowych przedsiębiorców” skierowane do osób myślących o własnym biznesie, zamierzających założyć własną działalność gospodarczą, m.in. absolwentów  szkół, do osób bezrobotnych, chcących pozyskać przydatne i praktyczne informacje na temat celowych środków, ulg, nowych przepisów itp.

Prosimy Państwa o rozpropagowanie informacji o ”Seminarium dla nowych przedsiębiorców” i zaproszenie do uczestnictwa w nim uczniów wyższych klas Państwa szkoły.

10 maja 2019 r., w Bytomiu na Rynku 7, w Wydziale Komunikacji Medialnej
i Promocji Urzędu Miasta Bytomia, od godziny 13.00 – 15.00
specjaliści m.in.
z Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, Powiatowego Urzędu Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy Business School, przybliżą temat dofinansowania do nowotworzonych firm,  pożyczek na start,  szkoleń pracowników i kadry zarządzającej. Przedstawią zasady korzystania z „małego ZUS-u”., korzyści wynikające z Konstytucji Biznesu i nowych przepisów oraz wyjaśnią zawiłości niezbędnej dokumentacji i odpowiedzą
na wszelkie pytania.

Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Chętni mogą zrobić to już pod wskazanym poniżej linkiem:

https://seminarium-nowi-przedsiebiorcy.konfeo.com

Organizatorem spotkania jest Biuro Obsługi Inwestora i Przedsiębiorcy Urząd Miasta Bytomia, koordynatorem jest Marta Gajkowska, ap@um.bytom.pl, tel. 32 28 36 221.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!