Z oczywistych przyczyn oprogramowanie Adobe w pracowniach komputerowych szkoły jest w tej chwili niedostępne. Firma Adobe przewidziała w tym okresie darmowy dostęp domowy dla uczniów i nauczycieli swoich klientów edukacyjnych, do których oczywiście należymy. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami aby uzyskać dostęp do aplikacji Adobe Creative Cloud na swoim komputerze.

  1. Wyświadcz mi proszę grzeczność i przeczytaj poniższy tekst POWOLI DWA RAZY i DO KOŃCA :) zanim napiszesz, że coś nie działa.
  2. Jeżeli jesteś uczniem kierunku graficznego lub fotograficznego Twój adres e-mail (TEN Z DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO!) jest już dodany do systemu Adobe CC. Pomiń kolejne dwa punkty i PRZEJDŹ DO PUNKTU 5
  3. Jeśli faktycznie „coś nie działa” wyślij do mnie (Maciej Pruszowski) w dzienniku wiadomość o temacie ADOBE REJESTRACJA i treści zawierającej imię, nazwisko, klasę i adres e-mail, z którego masz zamiar korzystać do logowania w systemie Adobe Creative Cloud.
  4. Poczekaj na wiadomość zwrotną, w której poinformuję Cię o dodaniu Twojego adresu do systemu.
  5. Odwiedź https://creativecloud.adobe.com i użyj właściwego adresu e-mail do zalogowania. Powinieneś otrzymać na ten adres wiadomość z linkiem do potwierdzenia rejestracji i wygenerowania hasła.

 

image013

 

 • Wybierz konto osobiste i dokończ proces logowania.

image014

 

 • Na stronie Creative Cloud, znajdź I pobierz wybraną aplikację.

image015

 

O szczegółach dotyczących pobierania i instalacji aplikacji możesz poczytać tutaj Download and Install Creative Cloud apps.

Pozdrawiam,
MP